Struktura firmy

Od momentu powstania firma Maritech wciąż się rozwija i poszerza zakres swoich usług w różnych sektorach budownictwa.
Aby usprawnić jej działanie, obecna struktura firmy dzieli ją na 3 zasadnicze segmenty: 
 
 
DZIAŁ BUDOWLANY
Działalność budowlana firmy koncentruje się w głównej mierze na świadczeniu usług dekarskich. Obejmują one m.in. nową konstrukcję, renowację oraz wymianę pokrycia dla dachów spadzistych. Materiały, z których wykonujemy pokrycia dachowe to przede wszystkim dachówka, łupek naturalny oraz sztuczny. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, co w połączeniu z doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą (głównie w Belgii), czyni z nich kompetentnych fachowców.


DZIAŁ PROJEKTOWY
W biurze projektowym firmy Maritech pracują świetnie wykształceni specjaliści z zakresu projektowania technicznego CAD (2D i 3D) , znajdującego zastosowanie głównie w inżynierii mechanicznej, elektrycznej i budowlanej. Oferujemy projektowanie na podstawie rysunków technicznych, odręcznych szkiców, dostarczonych przez Klientów zużytych lub nowych elementów maszyn i urządzeń. Wykonujemy pojedyncze części, jak i całe podzespoły. W naszej ofercie znajdują się też kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostawy i montażu elementów konstrukcji stalowych w wielu segmentach budownictwa.
 
 
DZIAŁ TECHNICZNY
Firma Maritech specjalizuje się także w spawaniu elementów konstrukcji z wykorzystaniem stali nierdzewnej, która jest coraz częściej i chętniej stosowana w budownictwie. Spawalnia zlokalizowana jest w obiekcie o powierzchni 250 m2, gdzie znajdują się 3 stanowiska spawalnicze. Współpracujemy z firmami posiadającymi nowoczesne obrabiarki oraz malarnie . Nieustannie inwestujemy w rozwój usług spawalniczych poprzez zakup nowego sprzętu i szkolenia pracowników.
Spawanie realizujemy w sposób ręczny, metodami TIG, MAG i MIG.
Specjalizujemy się w świadczeniu usług dekarskich oraz w wykonywaniu elementów do konstrukcji stalowych
MaritechMARITECH - Budownictwo Przemysłowe
Realisation:CePixel