O firmie

Firma z wizją

Dla Grzegorza Rzeźnika, właściciela firmy Maritech, bodźcem do rozpoczęcia własnej działalności na rynku usług dekarskich oraz usług związanych z konstrukcjami stalowymi była chęć posiadania niezależności biznesowej. Pozwala ona bowiem tworzyć własną politykę współpracy z Klientami, która w przypadku firmy Maritech opiera się na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia i dążeniu do świadczenia usług najwyższej jakości.
 
Od momentu powstania firma sukcesywnie poszerza i doskonali zakres oferowanych usług, dzięki czemu zdobyła zaufanie Klientów i zwiększyła zasięg swojej działalności na rynki zagraniczne. 

Stawiamy na rozwój

Wiemy, że dobry partner budowlany musi być profesjonalistą znającym rynek i specjalistą najlepszym w swoim fachu. Duży nacisk kładziemy więc na ciągły rozwój umiejętności naszych pracowników. Szkolenia branżowe i ciągłe wyzwania zawodowe są dla nich okazją do zdobywania cennego doświadczenia.
 
Świadomi tego, że o sukcesie decyduje też posiadanie nowoczesnego zaplecza sprzętowego, inwestujemy w zakup nowych maszyn, samochodów, narzędzi pracy dla dekarzy i projektantów. Wierzymy, że najlepszy sprzęt w rękach wykwalifikowanego pracownika to gwarancja solidnej i trwałej realizacji.
Specjalizujemy się w świadczeniu usług dekarskich oraz w wykonywaniu elementów do konstrukcji stalowych
MaritechMARITECH - Budownictwo Przemysłowe
Realisation:CePixel